Pianino Feurich model 122 Silent systém Prodáno
Fotky
Feurich 122
Klávesnice Feurich
Pedál systém Feurich
Silent Systém - digital
Robustní konstrukce
Feurich 122 a model 115 Premiere
Mechanika
Mechanika Feurich
Rozměry Feurich 122

Pianino Feurich model 122 Silent systém Prodáno

Prodáno
Zánovní pianino po prvním majiteli

Vysoce kvalitní koncertní pianino předního německého výrobce. FEURICH 122 – Universal je nejúspěšnější v řadě klavírů FEURICH, když získal dvakrát zlatou medaili za „nejlepší pianino na trhu“ v testu se zavázanýma očima, který provedl vlivný francouzský časopis Diapason . Za svou popularitu vděčí robustní a odolné konstrukci spojené s výjimečnou hloubkou zvuku na nástroj této velikosti. Nová mechanika FEURICH umožňuje jemné pianissimo až po nejpůsobivější fortissimo. Piano Feurich 122 předčilo svou kvalitou mnohem dražší a v České republice známější značky. Vyvážený, plný, s příjemně teplými basy a brilantními výškami.Značkový materiál, bezchybná konstrukce, přesně reagující mechanika. Pianino je v provedení bílý vysoký lesk a je vybavené Silent systémem + zvlhčovačem.

S silent systémem můžete hrát na Vaše piano kdykoliv, aniž byste rušili své sousedy. Po zapnutí tohoto zařízení uslyšíte zvuk piana pouze ve sluchátkách.

Jak tento systém funguje

Zapněte silent systém a aktivujte zarážkovou lištu, která se spustí mezi kladívka a struny a tím zabrání úderu kladívek do strun. Akustický nástroj nevydává tedy žádný zvuk. Zvuk, který uslyšíte ve sluchátkách, je tvořen digitálně. Pod klávesnicí je umístěna optická snímací lišta, která snímá pohyb jednotlivých kláves. Lišta zaznamená rychlost stisku dané klávesy a přenáší data do řídící jednotky, která následně přehraje odpovídající tón do sluchátek – stejně jako u digitálního piana. Zvuk, který slyšíme ve sluchátkách, je generován na základě nahrávky akustického klavíru. Výhoda tohoto systému spočívá především v tom, že můžete hrát jak na akustický, tak i digitální nástroj dle vaší momentální potřeby, přičemž pocit z úhozu odpovídá konkrétnímu akustickému nástroji, ve kterém je adsilent systém nainstalován.